+420 476 709 580 soukrmark@sssmep.cz Po-Pá: 6:30 - 14:30
image
image
image
IT.jpeg
Bill Gates
"Většina přelomových událostí ...
je ještě stále před námi."
Staň se jejich součástí a podílej se na vývoji
světa, ve kterém žiješ.
MCR.jpeg
"Kdo se doma nikdy
neujal poutníka,
až v cizině pozná,
jak jsou hostitelé vzácní ..."
čínské přísloví
SMM.jpeg
"Pane, proč jste tu tak sám?"
Dokonalý sportovní výkon potřebuje dokonalé zázemí.
previous arrow
next arrow

Okresní kolo ve fotbalu, 19. 5. 2022

Ve čtvrtek 19.5.2022 se na umělce v Souši hrál poslední turnaj v letošním školním roce a naši hráči byli opět vidět. Tým složený z chlapců 1.-3. ročníku s kapitánem Filipem Tajmrem odehrál až na nepovedené semifinále výborný turnaj a znovu skončil na bedně. Po basketbalu (CH i D), volejbalu (D) a florbalu (CH i D) je to už šesté umístění na stupních vítězů v sezóně.  Sport nám na škole dělá radost. Okresního kola ve fotbalu se letos zúčastnilo jen 6 škol, což je míň než obvykle. Hrálo se 15 minut, ze skupiny postupovaly 2 nejlepší týmy. Los nás zařadil do skupiny „A“ se SOŠPo Most a spojenou VOŠ, OA, SZŠ, SPgŠ Most. V prvním zápase jsme získali bod za remízu se SOŠPo, ve druhém zápase jsme přidali 3 body za vítězství nad OA, SZŠ, SPgŠ. Postup byl jasný. Ale s týmem SOŠPo Most jsme měli stejné skóre i body, proto o našem prvním místě ve skupině rozhodly dodatečné penalty. Gólman Levý hned první penaltu bravurně vychytal. V semifinále jsme nastoupili proti 2. týmu ze skupiny B – Gymnáziu Litvínov. Celých 15 minut jsme marně dobývali blok soupeře, ale gól v řádné hrací době nepadl. Rozhodla opět penaltová loterie. Tentokrát jsme štěstí neměli, nechali jsme se psychicky rozhodit hloupými poznámkami nepřejících „čumilů“ a do finále postoupil soupeř. V zápase o 3. místo se náš výrazně lepší herní projev opět ukázal, SOŠPo Most jsme porazili jednoznačně 2:0. O branky v turnaji se postarali Málek (2), Vinš, Dubský. Skvěle zachytal Levý, pro kterého je to už 3. medailová účast. Byl hráčem týmu, který vyhrál OK v basketbalu a minulý týden se podílel na 3. místě florbalistů. Pochvalu za dobrý výkon a předvedenou hru si zaslouží všichni hráči, včetně kluků na lavičce. 

Děkujeme za vynikající reprezentaci školy.   

 

Zápasy SSŠMEP:

SSŠMEP Most : SOŠPo Most                                   1 : 1

SSŠMEP Most : VOŠ, OA, SZŠ, SPgŠ Most           1 : 0

SSŠMEP Most : Gymnázium TGM Litvínov           0 : 0 (na penalty 0:2)

 SSŠMEP Most : SOŠPo Most                                  2 : 0

Výborné 3. místo SSŠMEP

 

Soupiska:

Filip Tajmr ©, Jaroslav Levý, Martin Hejnal, Dominik Vácha, Aleš Polák (3.B); Sebastian Vinš, Marek Dubský (2.B); Daniel Kozikowski (2.C); Jan Málek, Tomáš Podubecký, Pavel Zuvač, Filip Macháček, Kristián Lalik (1.B)

Okresní kolo ve florbalu - dívky, 12. 5. 2022

Ve čtvrtek 12. 5. 2022 na výborné 3.místo našich kluků navázaly taky „modrožluté“ florbalistky.

Okresní kolo ve florbalu - chlapci, 10. 5. 2022

V úterý 10.5.2022 se omlazený florbalový tým SSŠMEP pokusil zabojovat o dobré umístění na Okresním kole SŠ ve florbalu v malé sportovní hale v ulici Albrechtická.

Tandemové hodiny IT, 4. 5. 2022

Žáci prvních ročníků absolvovali tandemovou výuku propojující informační technologie, programování a související předměty.