+420 476 709 580 soukrmark@sssmep.cz Po-Pá: 6:30 - 14:30
image
image
image
IT.jpeg
Bill Gates
"Většina přelomových událostí ...
je ještě stále před námi."
Staň se jejich součástí a podílej se na vývoji
světa, ve kterém žiješ.
MCR.jpeg
"Kdo se doma nikdy
neujal poutníka,
až v cizině pozná,
jak jsou hostitelé vzácní ..."
čínské přísloví
SMM.jpeg
"Pane, proč jste tu tak sám?"
Dokonalý sportovní výkon potřebuje dokonalé zázemí.
previous arrow
next arrow
Testování ECDL, 15. 4. 2021
 
I přes nepřízeň epidemiologické situace Covid-19 se v tomto školním roce podařilo úspěšně uspořádat testování ECDL/ICDL žáků čtvrtých ročníků.

Práce nejlepších fiktivních firem v letošním roce

Součástí výuky na naší škole je již řadu let předmět Fiktivní firmy. Vždy nás překvapí, jak umí být naši žáci kreativní při tvorbě propagace svých podnikatelských záměrů. Přinášíme vám ukázku práce dvou nejlepších firem v letošním roce - jednu v obrázcích, druhou ve formě odkazu na webové stránky: https://snovotny08.wixsite.com/website. Mrkněte na jejich facebookové či instagramové účty a povězte nám, která by podle vás byla tou nejlepší!

 

Tvorba komiksů v rámci ČJ, 5. 4. 2021

Třída 2.A si distanční výuku českého jazyka zpestřila zajímavou aktivitou - jejich úkolem bylo komiksové zpracování literárního díla Oliver Twist. Tvorba se jim rozhodně povedla.

Kraje pro bezpečný internet, 31. 3. 2021

V měsících únoru - březnu 2021 se žáci prvních ročníků naší školy zúčastnili projektu Kraje pro bezpečný internet, do kterého bylo zapojeno 12 krajů. Partnery projektu byly mimo jiných i Microsoft, CZ NIC a Policie české republiky. Celý projekt probíhá online formou. Celkový počet registrovaných účastníků byl více než 35 000.