+420 476 709 580 soukrmark@sssmep.cz Po-Pá: 6:30 - 14:30
image
image
Bill Gates
"Většina přelomových událostí ...
je ještě stále před námi."
Staň se jejich součástí a podílej se na vývoji
světa, ve kterém žiješ.
"Kdo se doma nikdy
neujal poutníka,
až v cizině pozná,
jak jsou hostitelé vzácní ..."
čínské přísloví
"Pane, proč jste tu tak sám?"
Dokonalý sportovní výkon potřebuje dokonalé zázemí.
previous arrow
next arrow
Slider

Big Live Lesson, 13. 5. 2021

 

Dnes se žáci prvního ročníku zúčastnili společně s dalšími 260 žáky z Evropy online lekce na téma Adventures of a Lifetime - „Dobrodružství na celý život“ s britským lektorem ze společnosti Pearson.

Zkoušky NSK, 10. 5. 2021
 
Naše škola se zapojila do systému Národní soustavy kvalifikací. Nejen našim žákům tak můžeme poskytovat další vzdělávání hned v několika oborech. Úspěšní absolventi zkoušky získávají plnohodnotné osvědčení o dané profesní kvalifikaci a zvyšují tak svou uplatnitelnost na trhu práce.
První zkoušky probíhají právě dnes, 10. 5. 2021, a naši žáci usilují o získání profesní kvalifikace Obchodní zástupce. Držíme jim palce!
Testování ECDL, 15. 4. 2021
 
I přes nepřízeň epidemiologické situace Covid-19 se v tomto školním roce podařilo úspěšně uspořádat testování ECDL/ICDL žáků čtvrtých ročníků.

Práce nejlepších fiktivních firem v letošním roce

Součástí výuky na naší škole je již řadu let předmět Fiktivní firmy. Vždy nás překvapí, jak umí být naši žáci kreativní při tvorbě propagace svých podnikatelských záměrů. Přinášíme vám ukázku práce dvou nejlepších firem v letošním roce - jednu v obrázcích, druhou ve formě odkazu na webové stránky: https://snovotny08.wixsite.com/website. Mrkněte na jejich facebookové či instagramové účty a povězte nám, která by podle vás byla tou nejlepší!