+420 476 709 580 soukrmark@sssmep.cz Po-Pá: 6:30 - 14:30
image
image
image
IT.jpeg
Bill Gates
"Většina přelomových událostí ...
je ještě stále před námi."
Staň se jejich součástí a podílej se na vývoji
světa, ve kterém žiješ.
MCR.jpeg
"Kdo se doma nikdy
neujal poutníka,
až v cizině pozná,
jak jsou hostitelé vzácní ..."
čínské přísloví
SMM.jpeg
"Pane, proč jste tu tak sám?"
Dokonalý sportovní výkon potřebuje dokonalé zázemí.
previous arrow
next arrow

EduPage pro mobilní telefon ke stažení zde

google

apple

Na stránky EduPage školy se dostaneta kliknutím na logo EduPage

edupage

Okresní finále ve volejbalu - chlapci, 12. 4. 2022

V úterý 12.4.2022 se ve Středisku volného času v Mostě uskutečnil turnaj okresního kola ve volejbale.

Tým byl složený z chlapců z 1.-2. ročníků s kapitánem Honzou Málkem a chlapci bojovali opravdu do posledního dechu. Je třeba vyzdvihnout i to, že chlapci přišli reprezentovat školu i přes to, že bylo ředitelské volno. Přes všechnu snahu a těžké soupeře skončil tým chlapců na 5. místě. Týmy se kterými chlapci hráli byly povětšinou složené ze zkušenějších a starších ročníků, tedy pro náš tým to byla především premiéra. Musí se ale vyzdvihnout to, že i přes to, že měl náš tým těžší soupeře, potenciál pro další ročníky rozhodně je, jelikož rozdílové skóre mezi soupeřícími celky nebylo velké.

Všem děkujeme za reprezentaci školy!