+420 476 709 580 soukrmark@sssmep.cz Po-Pá: 6:30 - 14:30
image
image
image
IT.jpeg
Bill Gates
"Většina přelomových událostí ...
je ještě stále před námi."
Staň se jejich součástí a podílej se na vývoji
světa, ve kterém žiješ.
MCR.jpeg
"Kdo se doma nikdy
neujal poutníka,
až v cizině pozná,
jak jsou hostitelé vzácní ..."
čínské přísloví
SMM.jpeg
"Pane, proč jste tu tak sám?"
Dokonalý sportovní výkon potřebuje dokonalé zázemí.
previous arrow
next arrow

Práce nejlepších fiktivních firem v letošním roce

Součástí výuky na naší škole je již řadu let předmět Fiktivní firmy. Vždy nás překvapí, jak umí být naši žáci kreativní při tvorbě propagace svých podnikatelských záměrů. Přinášíme vám ukázku práce dvou nejlepších firem v letošním roce - jednu v obrázcích, druhou ve formě odkazu na webové stránky: https://snovotny08.wixsite.com/website. Mrkněte na jejich facebookové či instagramové účty a povězte nám, která by podle vás byla tou nejlepší!