+420 476 709 580 soukrmark@sssmep.cz Po-Pá: 6:30 - 14:30
image
image
image
IT.jpeg
Bill Gates
"Většina přelomových událostí ...
je ještě stále před námi."
Staň se jejich součástí a podílej se na vývoji
světa, ve kterém žiješ.
MCR.jpeg
"Kdo se doma nikdy
neujal poutníka,
až v cizině pozná,
jak jsou hostitelé vzácní ..."
čínské přísloví
SMM.jpeg
"Pane, proč jste tu tak sám?"
Dokonalý sportovní výkon potřebuje dokonalé zázemí.
previous arrow
next arrow

EduPage pro mobilní telefon ke stažení zde

google

apple

Na stránky EduPage školy se dostaneta kliknutím na logo EduPage

edupage

Vzdelavani pro budoucnost 1

Projekt "Vzdělávání pro budoucnost" 2015

Díky Výzvě 56 Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost naše škola realizuje projekt „Vzdělávání pro budoucnost“, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

V rámci Šablony 1, která je zaměřena na tzv. čtenářské dílny, rozvíjejí naši žáci v hodinách českého jazyka své literární znalosti a práci s knihami. Díky této šabloně jsme doplnili a rozšířili školní knihovnu o nové zajímavé tituly. Čtenářské dílny realizujeme ve všech ročnících.

V rámci Šablony 4 se naši žáci zúčastnili jazykově-vzdělávacích pobytů. Deset žáků se společně s pedagogickým doprovodem vypravili v jednom případě do Londýna, ve druhém do německých Drážďan, kde se jednak zúčastnili výuky anglického, respektive německého jazyka, ale také poznávali místní geografické a kulturní zajímavosti.

Projekt byl realizován v období 1. 7. 2015 – 31. 12. 2015. Jeho efekt, zejména v případě práce na čtenářských dílnách, má přesah i do dalších měsíců.

Vzdelavani pro budoucnost 2